Babalar Gününde Babanızı Çok Şaşırtacak Hediye Fikirleri

Hobi
En önemli özel günlerden biri olan Babalar günü, sevgiyle kutlanması gereken bir gün. Siz de babanıza sevginizi göstermenin bir yolunu arıyorsanız bu özel günde ona çok özel bir hediye alabilirsiniz. ...
EMOJİLE

En önemli özel günlerden biri olan Babalar günü, sevgiyle kutlanması gereken bir gün. Siz de babanıza sevginizi göstermenin bir yolunu arıyorsanız bu özel günde ona çok özel bir hediye alabilirsiniz. Saat, gömlek ya da ayakkabı gibi sıradan hediyeler almak istemiyorsanız, onu hem çok şaşırtıp hem de çok mutlu edecek ilginç bir hediye almak istiyorsanız bu hediye fikirlerine mutlaka göz atın.

Dolar Görünümlü Cüzdan

Babalar

Doların çok değerli olduğu aşikar. Babanıza bu dolar görünümlü cüzdanı hediye ederek onu güldürebilir, şaşırtabilir ve aynı zamanda mutlu edebilirsiniz.

Babanızın Karikatür Resmi

Babalar

Babanızın en iyi fotoğrafını seçerek bir karikatür sanatçısına çizdirebilir ve ömür boyu bakıp güleceğiniz harika bir anı bırakabilirsiniz. Babanız böyle bir hediyeyi hiç tahmin edemeyecek ve gördüğünde çok şaşıracak.

Babalara Özel Plaket Büyük Boy

Babalar

Babanızın sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermenin hem en güzel hem de esprili yolu ona bir plaket vermek. Üzerine babanızın resmini ve onu ne kadar takdir ettiğinizi belirten bir cümleyi bastırarak ona bu hediyeyi verebilirsiniz.

Ürün adresi

 

Işıklı okuma gözlüğü

Babalar

Babanız kitap ya da gazete okumayı çok seviyor ya da geç saatlerde bile çalışıyorsa ona karanlıkta da iyi bir şekilde göreceği ışıklı bir okuma gözlüğü hediye etmeye ne dersiniz?

Akciğer şeklinde küllük

Babalar

Sigara içmesinden şikayet ettiğiniz bir babanız varsa onu kırmadan bunu söylemenin en güzel yolu akciğer şeklinde bir küllük hediye etmektir. Bu hediyeyi aldığında şaşırıp gülecek ve her kullandığında da sigara içip içmemeyi tekrar tekrar düşünecek. Akciğer şeklindeki küllüğün en önemli özelliği ise ara ara öksürüyor olması.

Taraftar Kupa Bardak

Babalar

Babanız gerçek bir fanatikse onu mutlu edecek en önemli şey takımına ait eşyalardır. İş yerinde ya da evinde kahve ya da çay içerken takımının baskısı bulunan bir kupa bardak harika bir hediye fikri olacaktır.

Babalar Günü Temalı Büyük Boy Plaket – Babamın Tanımı

Babalar

Babanızı övmelere doyamıyorsanız Babalar gününde onu en iyi şekilde tanımlayan bu plaket çok işinize yarayacak demektir. Babanız bunu aldığında şaşıracak ve büyük ihtimalle duygulanacak.

Ürün adresi

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme