Steve Jobs filminin çekimlerine başlandı

Görsel Sanatlar
Teknoloji firması Apple’ın 2011 yılında hayatını kaybeden kurucusu ve CEO’su Steve Jobs’un Aaron Sorkin’in senaryosunu yazdığı filmin çekimlerine başlandı. California Berkeley&...
EMOJİLE

Teknoloji firması Apple’ın 2011 yılında hayatını kaybeden kurucusu ve CEO’su Steve Jobs’un Aaron Sorkin’in senaryosunu yazdığı filmin çekimlerine başlandı. California Berkeley’de başlayan filmin birkaç sahnesi aynı anda çekiliyor. Michael Fassbender, Seth Rogen, Kate Winslet ve Katherine Waterston’un başrollerinde olduğu film, ilk başlarda Sony Pictures tarafından yapılacaktı. Ancak Sony filmi yapmaktan vazgeçince yerine Universal Studios geçti.

Aljazeera’ye göre aynı anda 3 sahnesinin çekimlerinin yapıldığı filmde geriye dönüşlerle Steve Jobs’un hayatı konu ediliyor. Filmin senaryosu Steve Jobs’un kendi tarafından onaylanan ve Walter Isaacson tarafından yazılan resmi biyografisini temel alarak hazırlandı.

Daha önce de bir Steve Jobs filmi yapılmıştı. 2013 yılında gösterime giren ‘Jobs’ isimli filmde Steve Jobs’u Asthon Kutcher canlandırmıştı. Yeni filmin ne zaman gösterime gireceği ise şimdilik belli değil.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme