Arif Sağ’ın Objektifinden Kareler

Görsel Sanatlar
Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Arif Sağ şimdiye kadar 50 bin fotoğraf çektiğini belirterek, ”Sanatımın dışında birçok ülkede ve Türkiye’nin birçok ilinde fotoğraflar çektim. Türkiye Foto...
EMOJİLE

Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Arif Sağ şimdiye kadar 50 bin fotoğraf çektiğini belirterek, ”Sanatımın dışında birçok ülkede ve Türkiye’nin birçok ilinde fotoğraflar çektim. Türkiye Fotoğraf Sanatçısı Ödülleri dışında yine projenin yapımcısı ile farklı projeler yapacağız.”dedi.

Arif Sağ,” Türkiye Fotoğraf Sanatçısı Ödülleri ile alakalı ana jüride yer alıyorum. Bu kez katılımcıların fotoğrafları içinden diğer önemli jürimiz ile birinciler seçeceğiz. Önemli bir projede önemli isimlerle jüride yer almak mutluluk verici.”dedi.

Türkiye Fotoğraf Sanatçısı Ödülleri başvuru tarihinin 21 Mayıs’a kadar devam edeceğini belirten projenin Genel Sanat yönetmeni Genco Demirer ise, ”Fotoğrafçılık alanında ödül töreni tadında ilk kez bu çaplı bir proje gerçekleşiyor. Gerek ödül gecesi birçok süprizi olacak olan gerekse birçok tv kanalından canlı yayınlanacak Fotoğraf Sanatçısı Ödülleri için amatör profesyonle herkes PTT şubelerine giderek 7.5 lira ödeyerek başvurularını gerçekleştirebilir.”dedi.

hürriyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme