Bu Dostluk Örnek Olsun!

Fikir
Border Collie cinsi sokak köpekleri Clyde ve Bonnie, fırtınalı bir gecede sokaktan alınıp köpek barınağına yerleştirildi. İkilinin birbirlerinden hiç ayrılmaması dikkat çekiyordu. Oysa gerçek anlaşılı...
EMOJİLE

Border Collie cinsi sokak köpekleri Clyde ve Bonnie, fırtınalı bir gecede sokaktan alınıp köpek barınağına yerleştirildi.

İkilinin birbirlerinden hiç ayrılmaması dikkat çekiyordu. Oysa gerçek anlaşılınca bakıcıları hayrete düştü. Çünkü Clyde’ın gözleri görmüyor, Bonnie de yol göstericisi olarak onu yanından ayırmıyordu.

Cam filmi ile meraklı gözlerden kurtulun

5 yaşındaki kör köpek Clyde, 2 yaşındaki Bonnie adımını atmadan hareket etmiyor, yorulduğu ve başı döndüğü zaman Bonnie’nin sırtına yaslanıp dinleniyor.

“Bonnie, uzun yürüyüşlere çıktıkları zaman sürekli durup Clyde geliyor mu diye arkasına bakıyor . aralarında kesinlikle güçlü bir bağ var” diye konuşan Meadow Green Dog Rescue Centre barınağının sahibi Cherie Cootes, “Onlara şimdi yeni bir yuva arıyoruz. Ama iki dostu kesinlikle ayırmayacağız” ifadelerinde bulundu.

“Böyle bir şey görmedik”

Görme Engellilere Rehber Köpek Kurumu yetkilisi Vicky Bell ise daha önce hiç böyle bir olaya şahit olmadıklarını, gönüllü olarak bir başka köpeğe rehberlik yapan bir köepk görmedğini belirtti.