Bir Garip Kavuşma Hikayesi

Fikir
Kedi "Clyde"ın sahibi Ashleigh Sullivan (19), Avustralya’nın ada eyaleti Tasmanya’daki Hobart kenti yakınlarındaki evlerinden 1 yaşındayken ayrılarak kaybolan ve bulma umudunu yi...
EMOJİLE

Kedi "Clyde"ın sahibi Ashleigh Sullivan (19), Avustralya’nın ada eyaleti Tasmanya’daki Hobart kenti yakınlarındaki evlerinden 1 yaşındayken ayrılarak kaybolan ve bulma umudunu yitirdiği kedisine kavuştu.

Halinden memnun görünen uzun tüylü Himalaya kedisini göz yaşları içinde kucaklayan Sullivan, kedisinin evini bulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ona yeniden kavuşmak olağanüstü bir şey. Çok şaşkınım" dedi.

Kaybolduktan 3 yıl sonra "Clyde"ın Queensland eyaletinin Cloncurry kentindeki bir hastanede dolaşırken bir hemşire tarafından bulunduğu, kentten ayrılmak üzere olan hemşirenin 4 ay boyunca evinde baktığı kediyi yanında götüremeyeceği için bir veterinere bıraktığı belirtildi.

Veteriner Donna Weber‘ın ise "Clyde"ın sahibini, kedinin deri altına yerleştirilmiş ve kimlik bilgilerinin yer aldığı mikroçip sayesinde belirlediği bildirildi.

Ancak "Clyde"ın, Tasman Denizi ile Hint Okyanusu’nu birbirine bağlayan güneybatı Avustralya ve Tasmanya arasındaki 300 kilometrelik Bass Boğazı’nı nasıl geçtiği ve daha sonra 3200 kilometre daha giderek Cloncurry‘ye nasıl geldiği konusunda hiç kimsenin en ufak fikri bulunmuyor. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme