Yazarlık Atölyesi Sizi Bekliyor

Etkinlikler
Edebiyatçılar Derneği, edebiyata yürekten inanan, okuma ve yazma eylemini yaşam biçimi olarak benimseyen bireyler olma hedefiyle kış dönemi Yaratıcı Yazarlık Atölyesi‘ni 12 Aralık’ta açaca...
EMOJİLE

Edebiyatçılar Derneği, edebiyata yürekten inanan, okuma ve yazma eylemini yaşam biçimi olarak benimseyen bireyler olma hedefiyle kış dönemi Yaratıcı Yazarlık Atölyesi‘ni 12 Aralık’ta açacak.

Öykü, şiir, deneme, eleştiri gibi yazınsal türler üzerine kuramsal çalışmaları ve uygulamaları içerecek olan Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, yazma çabasının başlangıcında ya da herhangi bir düzeyinde bulunan tüm katılımcılar için geliştirilmiş bir program olacak.

Atölye çalışmaları, Cemil Kavukçu, Aynur Tunaboylu, Tekgül Arı, Çiğdem Ülker, Adnan Gerger, Hasan Uysal, Metin Turan, Süreyya Karacabey, Alper Akçam, Meltem Arıkan, Ayça Bilgin, Tuncer Uçarol, Remzi Özmen, A. Galip‘ten oluşan kurul tarafından yürütülecek.

Sınıf, meslek, yaş ayrımı yapmaksızın, edebiyat uğraşıyla ilgilenen herkesin, entelektüel kapasite ve yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan, Yaratıcı Yazarlık Atölyesi‘ne katılmak isteyenler, Edebiyatçılar Derneği‘nin iletişim adresinden başvuru yapabilecekler.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme