“Ustalar ve Çıraklar 1” Sergisi

Etkinlikler
22 Haziran – 22 Ağustos 2009 arasında FMV Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin 5 Öğretim Üyesi ve öğrencilerinin çalışmalarını sergileyecek. Feyziye Mektepleri Vakfı’na ait...
EMOJİLE

22 Haziran – 22 Ağustos 2009 arasında FMV Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin 5 Öğretim Üyesi ve öğrencilerinin çalışmalarını sergileyecek.

Feyziye Mektepleri Vakfı’na ait Galeri Işık Teşvikiye, 22 Haziran – 22 Ağustos 2009  tarihleri arasında FMV Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin“Ustalar ve Çıraklar 1” sergisine ev sahipliği yapıyor.

Ülkemizdeki çağdaş sanat ve tasarım eğitimini en ideal koşullarda gerçekleştirmek, ulusal ve uluslararası platformlarda en iyi şekilde yer almak amacıyla kurulan Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi‘nden 5 Öğretim Üyesi ve öğrencilerin çalışmalarının sergileneceği ‘Ustalar ve

‘Çıraklar 1’ isimli sergi 22 Ağustos’a kadar ziyaret edilebilir. Sergide  eserleri yer alacak FMV Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Öğretim Üyeleri: Halil Akdeniz, Mehmet Güreli, Mahir Güven, Meriç Hızal, Balkan Naci İslimyeli.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme