Sultangazi Belediye’sinden kitap okuma yarışması

Etkinlikler
Yarışmada Alper Tunga Özel’in 1915  Çanakkale-Kahraman Destanlaşan Yiğitler isimli kitabı okuyacak olan öğrencilere 100’er soru sorulacak. 30 Nisan’a kadar başvuruların alındığı yarışma sonunda d...
EMOJİLE

Yarışmada Alper Tunga Özel’in 1915  Çanakkale-Kahraman Destanlaşan Yiğitler isimli kitabı okuyacak olan öğrencilere 100’er soru sorulacak. 30 Nisan’a kadar başvuruların alındığı yarışma sonunda dereceye girenler yurtdışı gezisi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek.

Sultangazi Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlim Yayma Cemiyeti işbirliğiyle, “Liselerarası Geleneksel 4. Kitap Okuma Yarışması” düzenleniyor.

Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen yarışmada öğrenciler, Alper Tunga Özel’in, “1915 Çanakkale- Kahraman Destanlaşan Yiğitler” adlı kitabını okuyacak. 30 Nisan Perşembe gününe kadar başvuruların alınacağı yarışma, 10 Mayıs Pazar günü Sabri Ülker Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapılacak.

Yarışmada kitapla ilgili 100 soruyu cevaplandırılacak olan öğrencilerin en az 70 soruyu doğru cevaplandırmaları gerekiyor.  Yarışmada derece giren öğrenciler, 29 Mayıs Cuma günü düzenlenecek törenle yurtdışı gezisi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme