Sanat ve Tasarımda Eleştirel Düşünceler

Etkinlikler
Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 10 Ocak 2011 tarihinde, sanat ve tasarım disiplinlerindeki güncel araştırma ve eğitim yaklaşımlarının tartışılacağı “Eylem ve Söylem: Sanat ve Ta...
EMOJİLE

Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 10 Ocak 2011 tarihinde, sanat ve tasarım disiplinlerindeki güncel araştırma ve eğitim yaklaşımlarının tartışılacağı “Eylem ve Söylem: Sanat ve Tasarımda Araştırma/Eğitim Üzerine Eleştirel Düşünceler” adlı paneli, Kadir Has Kampüsü’nde gerçekleştirecek.
 
Panele, Case Western Reserve Üniversitesi; Design Issues eş-editörü Richard Buchanan, Platform Garanti Güncel Sanat Merkezi yöneticisi; curator Vasıf Kortun, Viyana Güzel Sanatlar Akademisi Rektörü Stephan Schmidt-Wulffen ve City College of New York Kentsel Tasarım Yüksek Lisans Programı Yöneticisi Michael Sorkin konuşmacı olarak katılacak.
 
Panelde birer düşünce, araştırma ve üretim alanı olarak Sanat ve Tasarım’ın sınırları, aralarındaki örtüşmeler, başka disiplinlerle ilişkileri ile geleceğe dair öngörüler tartışılacak.
 
Tarih ve Saat: 10 Ocak 2011, 18.30
Yer: Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampüsü, D Blok, Büyük Salon
Panel dili İngilizcedir, katılım herkese açık ve ücretsizdir

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme