Paris Kitap Fuarı Başlıyor…

Etkinlikler
Türkiye, 26-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Paris Kitap Fuarı‘na Ulusal Yürütme Komitesi‘nin hazırladığı zengin bir programla katılmaya hazırlanıyor. 250 m2‘lik bir ser...
EMOJİLE

Türkiye, 26-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Paris Kitap Fuarı‘na Ulusal Yürütme Komitesi‘nin hazırladığı zengin bir programla katılmaya hazırlanıyor.

250 m2‘lik bir sergi alanına sahip olacak ulusal stantta Kültür ve Turizm Bakanlığı‘nın yanı sıra yayıncılar ile İstanbul Ticaret Odası ve İBB Kültür AŞ de yer alacak.

Fuarda İskender Pala, Nedim Gürsel, Ayşe Kulin, Sadık Yalsızuçanlar, Serdar Özkan, Nazlı Eray, Yalvaç Ural, Salih Zengin, Doğan Hızlan, Semih Gümüş, Metin Celal, Ömer Lekesiz gibi 20’yi aşkın yazar, sanatçı ve kültür adamı söyleşiler, imza günleri, paneller, uygulama atölyeleri ile yabancı yayıncılar ve okurlar ile buluşacak. İstanbul Copyright Agency, Kalem Literary Agency, Anatolialit Agency, ZNN Literary Agency ajansları ise yazarlarımızın eserlerinin diğer ülkelere pazarlanması için çalışacaklar.

23-24 Mart günlerinde ise Türk ve Fransız yayıncılarının buluşup görüşlerini paylaşmaları amacıyla "Türk-Fransız Yayıncılar Buluşması" adlı iki günlük bir seminer düzenlenecek. Seminere Türkiye‘den 22, Fransa‘dan 80 yayıncı katılacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme