Ordu’da Edebiyat Festivali

Etkinlikler
Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile düzenlene Ordu Uluslararası Edebiyat Festivali, 14-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fotoğraf ve plastik sanat sergileri, sinevi...
EMOJİLE

Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile düzenlene Ordu Uluslararası Edebiyat Festivali, 14-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Fotoğraf ve plastik sanat sergileri, sinevizyon ve tiyatro gösterimi, şair ve yazarların söyleşi ve imza günleri, konser, gezi ve şiir dinletisi ile tamamlanacak olan festivale Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Moldova, Gürcistan ve Ukrayna’dan da şair ve yazarlar katılıyorlar. Direktörlüğünü şair Şinasi Tepe’nin yaptığı festivale katılacak şairlerden bazıları şöyle: Ahmet Günbaş, Gökhan Akçiçek, Gülümser Çankaya, Hüseyin Mevsim, İrfan Yıldız, Kadriye Cesur, Osman Çakmakçı, Özcan Ünlü, Selçuk Küpçük, Sina Akyol, Yunanistan’dan Kostas Katsoularis, Şebnem Chiristakopoulos, Bulgaristan’dan Anton Baev, Romanya’dan Niculina Oprea, Moldova’dan Alexandru Vakulovski, Gürcistan’dan Shota Iatashvili, Ukrayna’dan Natalka Bilocerkivec. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme