Mickey’nin Masal Dünyası Geliyor!

Etkinlikler
Disney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası” 21 Ocak’ta perdelerini açıyor. Biletleri aylar öncesinden satışa çıkan ve tükenmek üzere olan Mickey’nin Masal Dünyası, Türk çocuk...
EMOJİLE

Disney Live!Mickey’nin Masal Dünyası21 Ocak’ta perdelerini açıyor. Biletleri aylar öncesinden satışa çıkan ve tükenmek üzere olan Mickey’nin Masal Dünyası, Türk çocukları ile buluşmak için gün sayıyor. Disney’in masalsı atmosferini Türkiye’ye taşımaya hazırlanan bu sihirli gösterinin son biletleri Biletix’de satışa sunulmaya devam ediyor. 14 Şubat’a kadar Haliç Kongre Merkezi’de sahnelenecek gösterinin sponsorluğunu, Türk Telekom’un çocuklar için geliştirdiği TTÇocuk portalı üstleniyor.

Toplam 48 gösteri ile onbinlerce kişinin izleyeceği Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası’nın hikayesi; Mickey, Minnie, Donald ve Goofy’nin tavan arasında saklı sihirli bir hikaye kitabını bulmasıyla başlar. 4 arkadaş merakla sayfaları çevirir ve Pamuk Prenses’i gerçek aşkını ararken, Sindirella’yı büyük baloya hazırlanırken, Güzel ve Çirkin’deki Bella’yı ise en beklenmedik yerde mutluluğu ararken bulurlar.

Görkemli bir dekor, etkileyici koreografi, yaratıcı ışıklandırma ve muhteşem kostümlerle ortaya konan gösteriyi Disney Theatre Group (DTG) lisansıyla Feld Entertainment gerçekleştiriyor. İstanbul Çocuk Tiyatrosu (ICT) tarafından Türkiye’ye getirilen Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası’nın, yepyeni bir alışkanlık yaratması ve bu deneyimi yaşayan çocukları, gösteri sanatlarına ve müziğe yakınlaştırması hedefleniyor. İstanbul Çocuk Tiyatrosu Başkanı Kemal Gürkaynak; “Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası, çok renkli ve etkileyici bir gösteri. Herkesin sevdiği masallarla farklı duyguları harekete geçiren ve sonunda tüm izleyenleri mutlu edecek samimi bir yapım. Tüm aileleri, çocuklarıyla yaşanan mutlu anları çoğaltmak üzere gösteriye bekliyoruz.” dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme