Mickey Mouse Bu Kez Ankara’da

Etkinlikler
Dünyanın en büyük prodüksiyonlarından ”Disney On Ice”, Ankara ve İzmir’de ilk kez seyirciyle buluşacak. Avrupa turuna İstanbul’dan başlayan bu çok özel buz gösterisinde, Mickey...
EMOJİLE

Dünyanın en büyük prodüksiyonlarından ”Disney On Ice”, Ankara ve İzmir’de ilk kez seyirciyle buluşacak.

Avrupa turuna İstanbul’dan başlayan bu çok özel buz gösterisinde, Mickey Mouse, Minnie Mouse ve dostlarının Disneyland‘da geçirdikleri renkli macera konu ediliyor.

Disney’in İnanılmaz Aile, Alice, Karayip Korsanları ve Oyuncak Hikayesi’nde Buzz Işıkyılı gibi Disney karakterlerinin de buz sahnesinde yerlerini aldığı gösterinin konusu kısaca şöyle:

”Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy ve Pluto artık bir değişikliğin zamanı geldiğine karar verirler. Disneyland’da ev sahibi olmak yerine bu defa kendileri Disneyland’a gitmek üzere bir plan hazırlar. Maalesef bu arada ‘Kötü Kalpli Kraliçe’nin başka planları vardır ve Minnie’nin parmağını, dönen bir tekerliğe sıkıştırarak sihirli krallığı 100 yıllık bir uykuya sürükler, hem de olanlardan habersiz Donald’la birlikte. Mickey, Pluto ve Goofy seyircilerin yardımıyla neler olduğunu, Minnie ve Donald’ın yardıma ihtiyaçları olduğunu fark ederler.

Sonrasında, ‘İnanılmaz Aile’den destek alırlar ve böylece bütün kahramanlar cesurca kötü kalpli kraliçenin peşine düşer, yine seyircinin yardımıyla Minnie ve Donald’ı uykularından kurtararak sihirli krallığı kurmak için gerekli olan sihri yeniden oluştururlar. Disneyland bir kez daha dünyadaki en mutlu yer olur.”

Ankaralı miniklerle 13 Ekimde buluşacak olan gösteri, 14-17 Ekimde izlenebilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme