Makarnanın Serüveni Ölümsüzleşiyor

Etkinlikler
Arbella Ulusal Fotoğraf Yarışması; tarladaki hasattan, mutlu ailelerin sofralarına, çiftçilerin alın terinden en gözde restoranların şık sunumlarına uzanan makarna serüvenini fotoğraf kareleriyle ölüm...
EMOJİLE

Arbella Ulusal Fotoğraf Yarışması; tarladaki hasattan, mutlu ailelerin sofralarına, çiftçilerin alın terinden en gözde restoranların şık sunumlarına uzanan makarna serüvenini fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirecek.

Yarışma, makarnayı seven, fotoğraf çekmekten zevk alan ve hayatın tadını kendi vizöründen yansıtmak isteyen herkese açık. Son katılım tarihi 3 Aralık 2009 olan fotoğraf yarışması üç kategoriden oluşuyor: Afiyetle Birlikte Yemek. Tarladan Mutfağa. Makarna ve Hayat

Yarışmaya, dileyen herkes, her kategoride 5 farklı fotoğrafı ile katılabilecek. Ayrıca yarışmacılar, renkli ya da siyah-beyaz, geleneksel veya modern, her türlü fotoğraf tekniklerini kullanmakta özgürler.

Arbella Ulusal Fotoğraf Yarışması; sağlıklı beslenmenin, aile olmanın, mutlu çocuklar yetiştirmenin, lezzetli sofraların, emeğin, üretimin ve hayatın tadının, en güzel karelerini yansıtmayı hedefliyor. Makarnanın serüvenini sanatsal bir boyuta taşıyacak olan bu yarışmada, her kategoride 1500’er TL’lik başarı ödülü ve yine her kategoride 1000’er TL’lik mansiyon verilecek. Sergilenmeye değer bulunan eserler ise aynı zamanda bir kitaba dönüştürülecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme