Küçük Sanatseverlere Müjde!

Etkinlikler
Düzenlendiği ilk yıldan bu yana küçük sanatseverlerden büyük ilgi gören Minifest  bu yıl Kadıköy Belediyesi’yle işbirliğinde ilk defa Anadolu yakasına taşınıyor. 5 Haziran Cuma ve 6 Ha...
EMOJİLE

Düzenlendiği ilk yıldan bu yana küçük sanatseverlerden büyük ilgi gören Minifest  bu yıl Kadıköy Belediyesi’yle işbirliğinde ilk defa Anadolu yakasına taşınıyor. 5 Haziran Cuma ve 6 Haziran Cumartesi günleri Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda gerçekleştirilecek Minifest, bu yıl İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın desteğiyle ücretsiz olarak düzenlenecek.

Minifest;  3–12 yaş arasında çocuklara sunduğu çeşitli sanat dallarındaki etkinlikler ve atölye çalışmalarıyla geleceğin sanatseverlerini ve sanatçılarını yetiştirmeyi hedefliyor. Herkese açık olacak Minifest, iki gün boyunca Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda 10.00–17.00 saatleri arasında sanatla buluşmak isteyen tüm küçükleri bekliyor.

Minifest, parkın değişik alanlarına yayılmış olan dev heykeller ve çeşitli kukla atölyelerine, plastik sanatlardan origamiye, danstan tiyatroya ve müziğe kadar uzanan hareketli ve rengârenk bir dünya sunacak.  

Ayrıntılı bilgi İçin: http://www.iksv.org/minifest/

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme