İstanbul 2010 Dergisi Çıktı

Etkinlikler
İstanbul 2010 Dergisi, yıl boyunca farklı dosya konularıyla, kentin bilinmeyenlerini ön plana çıkarıyor. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı‘nın, kurumsal iletişim ve tanıtım dergisi &qu...
EMOJİLE

İstanbul 2010 Dergisi, yıl boyunca farklı dosya konularıyla, kentin bilinmeyenlerini ön plana çıkarıyor.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı‘nın, kurumsal iletişim ve tanıtım dergisi "İstanbul 2010", yurtiçi ve yurtdışındaki ilgili çevrelerde beğeniyle karşılandı. "Miras" konseptiyle yayınlanan ilk sayının içeriğindeki dosyalar, ağırlıklı olarak kültürel miras ve kentsel uygulamalar alanına yer veriyor. Üç ayda bir Türkçe ve İngilizce yayınlanacak olan ve ilk sayısı yayın hayatına merhaba diyen "İstanbul 2010" dergisi, İstanbul‘un tarihinden, kültür sanat hayatına ve geçmişten bugüne sosyal kent yaşamına kadar geniş bir yelpaze içinde, yüzyıllardır yerli ve yabancı sanatçılara ilham vermiş olan İstanbul‘u okurlarla buluşturuyor.

MİRAS, TÜRKÇE VE İNGİLİZCE

"İstanbul 2010" Dergisi, yıl boyunca farklı dosya konularıyla, hem kentin bilinmeyenlerini ön plana getiriyor, hem de İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı‘nın yürütmekte olduğu çalışmaların kentin dokusuna neler kattığını araştırıyor. İngilizce ve Türkçe yayınlanan "İstanbul 2010", yıl boyunca beş özel sayıyla İstanbulluların olduğu kadar Avrupalıların da kente olan ilgilerini arttırmayı amaçlıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme