Haliç’ten ABBA Geçecek

Etkinlikler
Waterloo, Dancing Queen, Money Money Money, Knowing Me, Knowing You ve daha nice şarkılarıyla dünyayı kasıp kavuran efsane ABBA grubu İstanbul’a geliyor. 1966 yılında bir müzik grubu kurmaya kar...
EMOJİLE

Waterloo, Dancing Queen, Money Money Money, Knowing Me, Knowing You ve daha nice şarkılarıyla dünyayı kasıp kavuran efsane ABBA grubu İstanbul’a geliyor. 1966 yılında bir müzik grubu kurmaya karar veren Björn Ulvaeus ve Benny Andersson, 1969 ilkbaharında ABBA’nın diğer yarısını oluşturacak olan Agnetha Fältskog ve Anni-Frid Lyngstad’in katılımı ile grubu tamamladılar ve üyelerinin adlarının ilk harflerinden oluşan ABBA adını aldılar.

70’LERDE POPÜLER OLDU
Yıllar geçtikçe sevilerek büyüyen ABBA, 1972-1982 yılları arasında artık popüler oldu. O günlerden bu günlere milyonlarca hayran kitlesine ulaşan ABBA, en güzel şarkılarını İstanbullular için söylecek.

Orijinal üyeleri; gitarda Mats Sture Ronander, saksofon ve flütte Ulf Anders Hilmer Andersson önderliğindeki ABBA The Show performansında sahnede yaklaşık 20 kişilik bir orkestra ile çıkıyor. Hayranlık uyandıran bu show ilk kez İstanbul’da, ABBA hayranlarını için sahne alacak.

KAPALI GİŞE OYNADI
ABBA The Show, Royal Albert Hall Londra ve Hollywood Bowl gösteri merkezlerinde kapalı gişe oynamış bir gösteri. Bu yıl ocak ve şubat aylarında Avrupa turnesi kapsamında 100 bin seyirciye ulaştı. Bu önemli şova Londra Uluslararası Senfoni Orkestrası’ndan 20 sanatçı gösteriye eşlik edecek.

13 Aralık Saat: 21.00 Haliç Kongre Merkezi Biletler: 53,75 TL/203,50 TL

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme