Haftasonu Ne Yapsak?

Etkinlikler
Shakespeare’in 7’si Oyun Atölyesi’nde TİYATRO – 1 EKİM: Dünyanın en tanınmış tiyatro yazarı Shakespeare‘in şiirlerinden derlenen ‘7’ müzikali 1 Ekim’de ...
EMOJİLE

Shakespeare’in 7’si Oyun Atölyesi’nde

TİYATRO – 1 EKİM: Dünyanın en tanınmış tiyatro yazarı Shakespeare‘in şiirlerinden derlenen ‘7’ müzikali 1 Ekim’de Oyun Atölyesi’nde sahneleniyor. 20.30’da başlayacak oyunun 40 ile 30 TL arasında değişen biletleri sahne gişesinden temin edilebilir. ‘7’ bundan sonra 9 Ekim’e kadar aynı sahnede oynanacak. 0216 345 39 39

Bursa Funda Arar’ı bekliyor

KONSER – YARIN: Yarın akşam Bursa’da Funda Arar’ın güçlü sesi yankılanacak. 22.00’de Bursa Suare’de başlayacak konserin biletleri Biletix ve sahne gişesinde. 50 TL olan biletler öğrenciler için 40 TL.

Koçtaş’ta çocuk tiyatrosu

TİYATRO – BUGÜN: Bugün 15.00-16.00 saatlerinde Koçtaş’ın Beylikdüzü’ndeki mağazasına gidenler çocuklara özel bir tiyatroya şahit olacak. Tiyatro sanatçıları Bedia Ener, Tuna Arman, Hülya Şen, Erdal Türkmen ve Tolga Öz‘ün hazırladığı programda palyaçolar eşliğinde interaktif animasyonlar da yer alıyor. Programa tüm çocuklar katılabilir.

Körfez’de Anadolu Ateşi

GÖSTERİ – PAZAR: Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, pazar akşamı saat 21.00’de İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda. 45 ile 77 TL arasında değişen biletler ise sahne gişesi ve Biletix’ten temin edilebilir.

Küba’ya yardım konseri

KONSER – PAZAR: Bizi sel götürmeden haftalar önce kasırga felaketi yaşayan Küba yararına pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde bir konser veriliyor. Şevval Sam, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu ikilisi ve son olarak da Gündoğarken’in ücretsiz sahne alacağı konser 18.00’de başlayacak. Konserde koltuklar numarasız ve herkese 34 TL.

Craig-Martin’in İstanbul İstanbul’u

SERGİ – BU AY: Michael Craig-Martin‘in Türkiye’deki ilk kişisel sergisi "İstanbul İstanbul"u sanatseverlerle buluştu. Sanatçının Galerist‘te gezilebilecek son dönem çalışmalarının yer aldığı sergisi 10 Ekim’e kadar sanatseverleri bekliyor. 0212 244 82 30

Bu yolculuğun dönüşü yok

SERGİ – BU AY: Dönüşü Olmayan Yolculuk projesi kapsamında açılan sergi Akbank Kültür Sanat Merkezi‘nde 31 Ekim’e kadar sanatseverleri bekliyor. Her kentin kendine has kimliği, tarihi ve göç olgusunun anlatıldığı sergide Almanya, Büyük Britanya ve Türkiye’den sanatçılar, son 50 yılda göçle bağlantılı temaları ortaya koyuyor. 0212 252 35 00

Sakatlar Derneği’nden özel konser

KONSER – BUGÜN: Aya İrini yarın akşam kapılarını Türkiye Sakatlar Derneği tarafından düzenlenen, "Kökler ve Dallar" konseri için açıyor. Ara Dinkjian ve Erdal Akkaya’nın sahneye çıkacağı konser 20.30’da başlayacak, Biletix ve sahne gişesinden temin edilebilecek biletlerin fiyatı ise 34 ile 56 TL arasında değişiyor.

Akbank Sanat’ta klasik müzik

KONSER – 29 EYLÜL: Eylül’de Akbank Sanat‘ta Natalie Clein ve John Lenehan; Kodaly, Chopin, Dvorak‘la klasik müzik severlerle buluşacak. Viyolonsel ve piyanonun ses vereceği konser 20.00’de başlayacak. 12 TL’lik biletlerse öğrenciler için 7 TL’den satılacak.

Balkan rüzgârı Boğaz’dan esecek

KONSER – PAZAR: Balkan şarkılarının başarılı yorumcusu Suzan Kardeş, pazar günü Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahneye çıkıyor. 45 ve 39 TL arasında değişen biletleriyle konser 21.00’de başlayacak. Biletler sahne gişesi ve Biletix‘te.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme