Gazeteciler Bu Şenlikte

Etkinlikler
Türkiye’nin en büyük gazetecilik meslek örgütü olan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti; gazeteciler arasındaki dayanışmayı güçlendirmek ve gündemdeki sorunları paylaşmak amacıyla üç yıl önce başlattığ...
EMOJİLE

Türkiye’nin en büyük gazetecilik meslek örgütü olan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti; gazeteciler arasındaki dayanışmayı güçlendirmek ve gündemdeki sorunları paylaşmak amacıyla üç yıl önce başlattığı Babıali Şenlikleri’ni bu yıl 30 Eylül-3 Ekim tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

Bir zamanlar basının başkenti olan tarihi yarımadayı yeniden gazeteciler, yazarlar ve televizyoncularla buluşturan etkinlik, katılan yeni medya kuruluşları ve yayınevleri ile geleneksel olma yolunda ilerliyor. Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2010’da da Sultanahmet Parkı/Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda düzenlenen 3. Babıali Şenliği; İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür A.Ş. ve Fatih Belediyesi işbirliği ile gerçekleştiriliyor.

Üniversiteler, sağlık kuruluşları ve çeşitli sektörlerden sponsorların da destek verdiği şenlikte, yazılı, görsel ve işitsel medyanın önde gelen kuruluşları geçen iki yılda olduğu gibi bu yıl da yazarlarının imza günleri, programcıların canlı yayınları ile şenliğe katkı sağlıyor. Halkın büyük ilgi gösterdiği etkinliklerde ayrıca, konserler, sergi ve paneller düzenleniyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme