En İyi Bursa Fotoğrafları Seçildi

Etkinlikler
Bursa’nın mimari, etnografik, tarihi ve görsel değerlerini fotoğrafla belgeleyip gelecek nesillere aktarmak amacıyla düzenlenen ’19. Bursa Fotoğraf Günleri’ kapsamında gerçekleştiril...
EMOJİLE

Bursa’nın mimari, etnografik, tarihi ve görsel değerlerini fotoğrafla belgeleyip gelecek nesillere aktarmak amacıyla düzenlenen ’19. Bursa Fotoğraf Günleri’ kapsamında gerçekleştirilen ‘Bursa Fotomaratonu 2010’ ödülleri Tayyare Kültür Merkezi‘nde sahiplerini buldu.
 

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile BUFSAD işbirliği ile düzenlenen 453 fotoğrafın katıldığı fotomaratonda, tarihi çarşı ve hanlar bölgesi, Hisar bölgesi ve Bursa Kalesi sur ve kapıları olmak üzere 2 ayrı güzergâhta çekilen fotoğraflar değerlendirildi. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nca (TFSF) da desteklenen fotomaratonda İstanbul’dan katılan Tacettin Yüksel birinci olurken, Bursa’dan Mustafa İpek 2. ve İzmir’den Egemen Karakaya da 3. oldu. Bursa’dan Ali Osman Ak ve Önder Turacı ile Aydın’dan yarışmaya katılan Yılmaz Topçu da mansiyon ödülü almaya hak kazandı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme