Dumadum Eğlence Merkezi

Etkinlikler
Çocuklar için aktiviteler bulmak her zaman kolay olmaz. Onun için güvenli mi, sevecek mi, sıkılacak mı, sosyalleşme imkanı olacak mı gibi birçok soru da aklınıza gelir. Ebeveynler olarak bu soruların ...
EMOJİLE

Çocuklar için aktiviteler bulmak her zaman kolay olmaz. Onun için güvenli mi, sevecek mi, sıkılacak mı, sosyalleşme imkanı olacak mı gibi birçok soru da aklınıza gelir. Ebeveynler olarak bu soruların aklınıza gelmesi çok doğaldır. Çocuğunuzun güvenli bir şekilde eğlenmesi sizi de mutlu edecektir.

Covid-19’un ortaya çıkmasıyla pandemi önlemleri kapsamında çocuklar evde çok fazla zaman geçirmek durumunda kaldı. Her ne kadar ebeveynler evlerde aktiviteler üretmeye çalışsa da, ev dışında vakit geçirmenin ve sosyalleşmenin de ne kadar önemli olduğu pandemi önlemleri sürecinde hissedildi. Özellikle ebeveynler için çocukların sosyalleşme ihtiyacının giderilmesi zorlaştı. İstanbul gibi yüksek nüfuslu şehirlerde pandemi riskinin de yüksek seyrediyor olması bu durumu daha da zor bir hale getirdi. Bunu aşmak için ise çocukların güvenli bir ortamda eğlenmesini sağlamak, eğlendikleri bu süreçte de başka çocuklarla sosyalleşebilmelerine imkan veren alanlara ihtiyaç arttı. Bu ihtiyaca en uygun ve güvenlik açısından en doğru seçenek de çocuk eğlence merkezleri olmaktadır.

Dumadum Eğlence Merkezi, kapalı alanda bulunan 800 metrekarelik oyun parkuru ile her çocuğa hitap edecek ve gelişimini de desteyecek çeşitlilikte aktivite imkanı sunuyor. 1 yaştan 14 yaşa kadar tüm çocukların keyifli vakit geçirebileceği Dumadum, çocuk eğlence parkları arayan ebeveynler için toplu taşıma ile de kolay ulaşım sağlanması bakımından doğru bir tercih olacaktır.

Dumadum doğum günü ve partileri

Dumadum, çocuklar için sadece bireysel aktiviteler sunmuyor. Dumadum Eğlence Merkezi İstanbul’da çocuk eğlence yerleri arasında, doğum günü ve partiler de düzenleyebileceğiniz genişlikte ve konforda bir alana da sahiptir. Klasik bir doğum günü kutlaması istemeyen çocuklar için eğlenceli bir alternatif sunan Dumadum’da, ebeveynler için de çocuklarını izleyebilecekleri aynı zamanda da isterlerse işlerini takip de edebilecekleri “Apple Desk” kullanma imkanı bulunuyor.

Dumadum okul etkinlikleri

Öğretmenler, okul aile birlikleri ya da ebeveynlerin okul etkinliği düzenleyebilmesi için Dumadum’da her imkan var. Çocukların yalnızca okul saatlerinde birlikte zaman geçirmemesi, keyifli bir ortamda daha aktif olarak birbirleri ile iletişim kurmaları ve ders stresi olmadan eğlenceli bir şekilde sosyalleşebilmeleri için Dumadum Eğlence Merkezi’ni seçebilirsiniz. Stresten uzak eğlenceli bir aktiviteye katılan çocukların kurdukları bağlar, okul günlerini de olumlu şekilde etkileyecektir.

Dumadum buluşmaları

Birbirinden farklı ve rengarenk oyun parkurları ile Dumadum, hem ebeveynler hem de çocuklar için harika bir buluşma yeridir. Ebeveynlerin birbirleri ile sohbet edebilecekleri, çocukları eğlenirken onları izleyebilecekleri bir ortam sağlayan Dumadum, İstanbul çocuk eğlence merkezleri içinde kafesinin sunduğu lezzetlerle de ön plana çıkmaktadır. Hem ebeveynlerin sevecekleri hem de çocukların keyifle yiyip içebilecekleri sağlıklı ve eşsiz lezzetler Dumadum Kafe’de sizleri bekliyor.

Dumadum Eğlence Merkezi’nde ufo, roller, ropeland, volcano, zipline ve daha pek çok parkurla, çocukların herhangi bir tehlikeden veya hava durumundan etkilenmeyeceği, keyifli ve güvenli bir oyun süreci vadediyor. Çocuklarınıza unutamayacakları anlar hediye etmek için Dumadum web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.