Çete Baskına Gelmiş, Karşılayalım!

Etkinlikler
Çete dergisi Ortadoğu ani sayısı ile muhteşem bir veda yaptı ve Çete’nin 3+1 geleneğini bu son sayı ile tamamlamış oldu. Artık üçüncü kuşak Çete’nin çıkması için bir yirmi yıl daha bekleme...
EMOJİLE

Çete dergisi Ortadoğu ani sayısı ile muhteşem bir veda yaptı ve Çete’nin 3+1 geleneğini bu son sayı ile tamamlamış oldu. Artık üçüncü kuşak Çete’nin çıkması için bir yirmi yıl daha beklememiz gerekir mi Allah bilir ama bu son sayı ile tam bir gösteri maçına şahit olacağız.

Güven Adıgüzel, Çete’nin üçüncü sayısındaki veda yazısında ani sayı hakkımızı saklı tutuyoruz demişti. Üzerinden çok fazla zaman geçmeden Tunus’ta patlak veren olaylar Hüsnü Mübarek’in devrilmesine kadar gidince artı birinci sayı için start verilmiş oldu. Ve eşine az rastlanır yazar kadrosuyla ikinci kuşak Çete son sayısı  19 Şubat Cumartesi günü  okurlarıyla buluşuyor.

Bu özel sayıda kimler var?

Kimler mi var? Kimler yok ki? Başta Hakan Albayrak, Güven Adıgüzel, Yasin Kara, Ömer Faruk Dönmez, Murat Zelan, Murat Menteş, Mevlana İdris, Bülent Akyürek, Tarık Tufan, Ebubekir Kurban, Bahadır İslam, M.Yahya Coşkun, Samet Doğan, İlhami Atmaca, İbrahim Çolak, Fatih Mutlu, Taha Kurutlu, M.Sabit Yakar ve Subcommandate Marcos.

Çete sadece İstanbul Ağaç ve Eski Kafa, Ankara İhtiyar, Adana Alfabe Kitabevlerinde bulunacakmış. Bunlar dışında edinmek isteyenler cetedergisi@gmail.com adresine ad, adres ve telefon bilgileri ile başvurarak edinme imkanına sahip olacaklarmış.

Çağatay Hakan Gürkan /Dunyabizim