Bursa’da Fotoğraf Günleri Başlıyor

Etkinlikler
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Fotoğraf Sanatçıları Derneği (BUFSAD) işbirliği ile düzenlenen ’19. Bursa Fotoğraf Günleri’, 18-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. ...
EMOJİLE

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Fotoğraf Sanatçıları Derneği (BUFSAD) işbirliği ile düzenlenen ’19. Bursa Fotoğraf Günleri’, 18-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 

Bu yıl "Vizör’e bakmak" başlığı altında düzenlenen Fotoğraf Günleri’nin ana teması, "Şiir, Şehir ve İnsan" olarak belirlendi. Etkinlik kapsamında Altıparmak Caddesi’nde Sami Güner’in "Bursa Fotoğrafları", Atatürk Caddesi’nde Bursa Kent Müzesi arşivinden derlenen "Bursa’da Milli Bayramlar" konulu fotoğraflar, Kapalıçarşı’da ise Ara Güler’in fotoğrafları görülebilecek.

Tayyare Kültür Merkezi’nde Ersin Alok, Selim Güneş, Erdal Yazıcı, Enes Özdil, Sıtkı Fırat‘ın eserleri sergilenecek. Merinos’taki Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin sergi salonları da 20-31 Ekim tarihleri arasında Bursa Kent Konseyi Fotoğraf İmece Topluluğu Çalışma Grubu ile BUFSAD’ın karma fotoğraf sergilerini ağırlayacak. Fotomaraton, 22 ile 24 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Ayrıca çeşitli okullarda atölye çalışmaları gerçekleştirilecek.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme