Bu Hafta Ne Var Ne Yok?

Etkinlikler
Dünyaca ünlü piyanist Tuluyhan Uğurlu, bu akşam Haydarpaşa Garı merdivenlerinde hayranlarıyla buluşacak. ”Akdeniz” isimli albümüyle sanatseverlerle bir araya geleceği konserde Uğurlu, Hayd...
EMOJİLE

Dünyaca ünlü piyanist Tuluyhan Uğurlu, bu akşam Haydarpaşa Garı merdivenlerinde hayranlarıyla buluşacak.

Akdeniz” isimli albümüyle sanatseverlerle bir araya geleceği konserde Uğurlu, Haydarpaşa Garı’nın büyülü atmosferinde Akdeniz kültürünü anlatan özel bir görsel sunumdan da yararlanacak.

Metin&Kemal Karhaman kardeşler, ”Renklerle Yaşamak” isimli konserle yarın Kadıköy’deki Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde olacak.

DJ Hakan Küfündür eşliğinde, ”Yıldızların Altında Eski 45’likler” gösterisi, 21 Eylülde Taksim Life Roof’ta nostaljik müzikseverlerle buluşacak.

Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ise 22 Eylülde Dragos Park Otel’de bir konser verecek.

Sergiler

Ortaçağ’da basılmış, o dönemin çeşitli devletlerine ait 180 orijinal sikkenin sembolik betimlerinin yan yana getirilmesiyle oluşturulan, Anadolu’nun görsel zenginliğini ortaya çıkaran ”Ortaçağ Anadolu Sikkelerinde Sembolizm” adlı sergi yarın Yapı Kredi Vedat Nedim Tör Müzesi’nde açılacak. Sergi, 26 Aralık tarihine kadar görülebilecek.

Sevil Tunaboylu ve Erkin Gören‘in, uygarlığı, binlerce yılın ardından doğu-batı kültürünün ve yaşam tarzının geldiği nokta üzerinden ele aldığı ”Uygarlıktan Kaçış” (Escape from Civilization) sergisi de yarın sanatseverlerin karşısına çıkacak. Sergi, Moda’daki Mtaar’da 12 Ekim‘e kadar ziyaret edilebilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme