Bu Fotoğraflarda Kriz Var!

Etkinlikler
Sabancı Üniversitesi Fotoğraf Kulübü (SÜFOK) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen‘Sabancı Üniversitesi Fotoğraf Günleri’nin teması tüm dünyayı sarsan ekonomik kriz oldu. Etkinlik kapsamınd...
EMOJİLE

Sabancı Üniversitesi Fotoğraf Kulübü (SÜFOK) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen‘Sabancı Üniversitesi Fotoğraf Günleri’nin teması tüm dünyayı sarsan ekonomik kriz oldu. Etkinlik kapsamında düzenlenen yarışmada Sabancı Üniversitesi öğrencilerinden Erkin Kuru birinci, Fatih Höke ikinci, Salih Gönenç üçüncü oldu.

1 AY BOYUNCA TAKSİM’DE
Fotoğraflar ilk olarak 25 ve 26 Nisan günlerinde Taksim’de Mephisto Kitabevi’nde sergilenecek. Söyleşi ve barkovizyon gösterilerinin de yapılacağı etkinliğe Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Murat Germen ve Bilgi Üniversitesi Fotoğraf ve Video Bölümü Öğretim Üyesi Orhan Cem Çetin gibi birçok fotoğraf sanatçısı katılacak. Fotoğraflar 25 Nisan-25 Mayıs tarihleri arasında Mephisto Kitap Evi ve İnsan Kitap’ta, 25 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında İFSAK’da görülebilecek.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme