BAYGEM’den Yeşilay’a Ziyaret

Etkinlikler
Veysel Kömürcü Yeşilay’a her türlü sosyal ve kültürel faaliyet konusunda yardımcı olacaklarını söyledi. Ayrıca bu konularda BAYGEM’ in Bayrampaşa’da gençlere yönelik olarak görsel ağ...
EMOJİLE

Veysel Kömürcü Yeşilay’a her türlü sosyal ve kültürel faaliyet konusunda yardımcı olacaklarını söyledi. Ayrıca bu konularda BAYGEM’ in Bayrampaşa’da gençlere yönelik olarak görsel ağırlıklı programlar yaptıklarını spor, müzik, tiyatro alanlarında eğitici faaliyetlerinin olduğunu belirtti. Okullara yönelik dergi çıkarma, öğrencilerin ürünlerini yayınlama ve onların boş vakitlerini değerlendirmelerini kalıcı hale getirmede Yeşilay, Kızılay, Belediye ve Milli Eğitimin el ele verdiğini dile getirdi.

Yeşilay Genel Başkanı Muharrem Balcı’ da Yeşilay’ın daha aktif ve hayatın içinde olan bir dernek olacağına vurgu yaparak ‘’ Yeşilay daha fazlasını yapabilir ‘’ prensibini ilke edindiklerini bu amaçla kamu ve özel kuruluşların Yeşilay’ımızın misyonuna uyarlı çalışmalara katkıları olacaktır, şeklinde açıklamalarda bulundu. Muharrem Balcı ilk ve orta öğretime yönelik aylık dergi çıkaracaklarını da belirterek BAYGEM’ den gelen arkadaşlara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme