Baygem Piknikte!

Etkinlikler
Hazırlayan: Muhammed Akaydın Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi Baygem, her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen pikniklerin bu sene beşincisini düzenledi. 12 Mayıs’ta Göztepe Mesire yerinde ger...
EMOJİLE

Hazırlayan: Muhammed Akaydın

Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi Baygem, her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen pikniklerin bu sene beşincisini düzenledi. 12 Mayıs’ta Göztepe Mesire yerinde gerçekleşen ve 300’e yakın gencin ve hocalarının katıldığı piknik birbirinden ilginç yarışmalara sahne oldu.

Bir gün önceden piknik alanına giden ve geceyi orada kamp yaparak geçiren yirmiden fazla öğrenciyle başladı Baygem‘in programı…

Sabah erken saatlerde Baygem‘den kalkan otobüslerle piknik alanına giden gençliği öğle vakti Baygem’in kendi bünyesinde yetişen "Gerilimde Mangal" adlı rock grubu coşturdu.

Öğleden sonra birçok yarışma gerçekleştirildi. Hocaların gençlere katılmasıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. Her yarışma sonunda kazanan gençler anında hediyelerini aldılar.

Baygem bünyesinde kendini geliştiren gençler bahara merhaba dediğimiz bu günlerde hafızalarına güzel anılar doldurarak akşama doğru evlerine döndüler.


Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme