Ateşleri Tüm Türkiye’yi Yakacak!

Etkinlikler
Yapılan açıklamaya göre, Anadolu Ateşi, 2010 ilkbahar-yaz turnesini 10 Mayıs’ta Malatya ve 11 Mayıs’ta Sivas’ta gerçekleştireceği gösterilerle tamamlayacak. Aynı anda 4 ayrı yerde gö...
EMOJİLE

Yapılan açıklamaya göre, Anadolu Ateşi, 2010 ilkbahar-yaz turnesini 10 Mayıs’ta Malatya ve 11 Mayıs’ta Sivas’ta gerçekleştireceği gösterilerle tamamlayacak. Aynı anda 4 ayrı yerde gösteri yapabilen Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Türkiye turnesine devam ederken 10 bin kilometre yol katedecek.

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, 120 kişilik dansçı ekibiyle sahneye koyduğu günden itibaren kapalı gişe oynayan ”Troya”yı 5 ilde seyirciyle buluşturacak.

Dünya çapında yaptığı gösterilerle Türkiye’nin tanıtımına büyük katkılar sağlayan Anadolu Ateşi, turne çerçevesinde ”Troya”yı 20, 21 ve 22 Mayıs’ta İzmir Fuar Kültür Park Açıkhava Tiyatrosunda, 5 Haziran’da İstanbul’da Maltepe Üniversitesinde, 12 ve 13 Haziran’da Ankara’da Anatolia Showland’de, 16 ve 17 Haziran’da Adana’da Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosu’nda, 22 ve 23 Haziran’da İstanbul Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneleyecek.

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, 6 Temmuz’dan itibaren de Antalya’da her Salı ”Troya”yı sunacak.

Topluluk, Troya Türkiye Turnesi devam ederken 30 Mayıs’ta da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ”Anadolu Ateşi” gösterisiyle sanatseverlerle buluşacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme