Ankara Tiyatro Festivali Başlıyor

Etkinlikler
TAKSAV (Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf) tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali, 26 Kasım’da başlıyor. 6 Aralık’ta sona erecek...
EMOJİLE

TAKSAV (Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf) tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali, 26 Kasım’da başlıyor.

6 Aralık’ta sona erecek olan festival, Ankara’nın çeşitli salonlarında yerli ve yabancı oyunları tiyatroseverlerle buluşturacak.

MACBETH SAHNEDE

Festivale İstanbul’dan konuk olacak topluluklardan biri, bu yılki yeni oyunu ‘Macbeth’ ile Oyun Atölyesi… Shakespeare’in ünlü klasiği, Haluk Bilginer’in çevirisiyle seyirci karşısına çıkıyor.

27 ve 29 Kasım’da saat 20.00’de Şinasi Sahnesi’nde görülebilecek oyunda; İlker Aksum, Esra Kızıldoğan, Ender Yiğit, Murat Tüzün ve Barış Yıldız rol alıyor.

KARADAĞLI DA VAR

Tiyatro Kedi’nin sahneye koyduğu ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ müzikali de festivalin ilgi çeken etkinlikleri arasında… Müzikalin oyuncu kadrosunda; Tamer Karadağlı, İsmet Üstekin, Dilek Aba, Elif Çakman ve Orçun Kaptan gibi isimler var. Müzikal, 27 ve 28 Kasım’da Çayyolu Sahnesi’nde saat 20.00’de seyirciyle buluşacak.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme