Anadolu Ateşi İstanbul Boğazını Yakacak!

Etkinlikler
Bugüne kadar 85 Ülke, 275 Şehir’de sergilediği 3500 canlı performansla yaklaşık 20 milyon seyirciyle buluşan Anadolu Ateşi, eşsiz bir gösteriyle bir kez daha Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinde....
EMOJİLE

Bugüne kadar 85 Ülke, 275 Şehir’de sergilediği 3500 canlı performansla yaklaşık 20 milyon seyirciyle buluşan Anadolu Ateşi, eşsiz bir gösteriyle bir kez daha Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinde. 

Anadolu meşalesini iki kıta arasında bir kez daha yakacak olan grup 9 Haziran Perşembe akşamı dünyanın en güzel manzaralı sahnelerinden Turkcell Kuruçeşme Arena’da sanatseverlerle buluşacak.

Anadolu Ateşi, Mustafa Erdoğan genel sanat yönetmenliğinde sanatsaverleri Anadolu’ya özgü kültürler arasında benzersiz bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Dünya’nın dört bir yanında Anadolu meşalesini yakan grup, rengarenk kostümleri ve muhteşem danslarıyla 9 Haziran Perşembe akşamı İstanbul Boğazı’nın büyülü atmosferinde izleyenleri bir kez daha büyüleyecek.

Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi dünyanın sayılı dans topluluklarından Anadolu Ateşi’nin danslarıyla sallanacak, biletler Biletix’de.

Haberler.com 
 
 
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme