“Ali Emiri” Kapılarını Açıyor

Etkinlikler
Türk ilim, kültür ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, akademik hayatının 50. yılını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ ve İstanbul İktisatçılar Derneği tara...
EMOJİLE

Türk ilim, kültür ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinden Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, akademik hayatının 50. yılını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ ve İstanbul İktisatçılar Derneği tarafından düzenlenen özel bir etkinlikle kutlayacak.

Yalçıntaş’ın hayatından kesitlerin sunulacağı program, 11 Nisan Cumartesi günü Fatih’teki Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde saat 14.00’te başlayacak. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de katılacağı program, açılış konuşmalarının ardından Ahmet Ünal’ın yapımcılığını gerçekleştirdiği belgesel film gösterimi ile devam edecek.

Oturum başkanlığını Prof. Dr. Süleyman Yalçın’ın yaptığı açık oturumda ise Hasan Celal Güzel, Ali Coşkun, Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Akgündüz konuşmacı olarak yer alacak. Programın son bölümünde ise dostları ve talebeleri, Nevzat Yalçıntaş’la ilgili hatıralarını anlatacak. Fatih’te Emniyet Müdürlüğü binasının arkasında yapılan Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi de ilk defa bu program ile İstanbullulara kapılarını açacak.

Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi
Adres: Vatan Cd. İstanbul Emniyet Müdürlüğü arkası, Fatih-İstanbul

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme