AGD Kayseri’de yaz etkinlikleri heyecanı

Etkinlikler
18 Temmuz’da  başlatılması planlanan yaz faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Yaz Etkinlikleri Koordinatörü Furkan Demirbaş’ın yaptığı açıklamada, “ Öğrencilerimizin  yıl içerisinde okulların...
EMOJİLE

18 Temmuz’da  başlatılması planlanan yaz faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Yaz Etkinlikleri Koordinatörü Furkan Demirbaş’ın yaptığı açıklamada, “ Öğrencilerimizin  yıl içerisinde okullarından almış oldukları derslerin bitişiyle beraber 3 aylık bir mola veriliyor. Bizler de bu serbest zaman dilimini verimli ve keyifli bir şekilde değerlendirmek istiyoruz.

AGD

Gençlik, gelecektir. Gençliği üzerine bir projesi bir çalışması olanlar ancak gelecekten bahsedebilirler anlayışıyla elimizden geldiğince çalışmalarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Yıl içerisinde yaptığımız düzenli Okuma Grubu halkalarıyla gençlerimizle beraber öğreniyor,  bildiklerimizle amel etmeye gayret ediyoruz.  Buradan ailelere sesleniyor ve diyoruz ki, getirin çocuklarınızı bize Anadolu gençliğe teslim edin, öğrencilerimiz hem öğrensinler, hem eğlensinler hem de gelecekte bu millete faydalı olacak nesiller haline gelsinler.”

18 TEMMUZ– 26 AĞUSTOS ARASI

Furkan Demirbaş, “Derneğimiz ortaokullar komisyonumuzun planlamasıyla 18 Temmuz’da  başlayacak olan faaliyetlerimiz hem bereketli hem de eğlenerek öğrenme imkanı sunacak. Öğrencilerimiz merkezde Arif Eminoğlu okulunda eğitim görecekler. Faaliyetlere katılım kontenjanlar dahilinde olup sınırlıdır.  Bu yüzden velilerimiz ve gençlerimizin başvurularını erkenden yapmalarını istiyoruz. Katılmak isteyen kardeşlerimiz başvuruları mesai saatleri içerisinde dernek merkezinde yapabilirler.

AGD

 Faaliyetlerimizde Kur’an, Siyer, Ahlak, Öncü Şahsiyetler,  Dua Ezberleme, Tecvid olacak. Öğrencilerimizin sportif,  sosyal ve sanatsal faaliyetlerle de eğlenceli bir yaz geçirmelerini sağlayacağız. Futbol, yüzme, at binme, el sanatları ve bilgi yarışmalarıyla gençlerimizin enerjilerini verimli değerlendirmelerine vesile olacağız.  Sizin en hayırlınız Kur’ân öğrenen ve öğretendir.Bu hadisi yaşamanın zevkini çıkaracağız” dedi.

AGD

Hafta içi gerçekleştirilecek olan yaz etkinlikleri 26 Ağustos’ta sona erecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme