AGD Kayseri’de at binme ve kaligrafi heyecanı

Etkinlikler
Kayseri’de bir haftadır devam eden Anadolu Gençlik Derneği yaz etkinlikleri çalışmasında gençler at binmeye gittiler. Erciyes civarındaki bir at çiftliğine giden öğrencilerin mutlulukları gözlerinden ...
EMOJİLE

Kayseri’de bir haftadır devam eden Anadolu Gençlik Derneği yaz etkinlikleri çalışmasında gençler at binmeye gittiler. Erciyes civarındaki bir at çiftliğine giden öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu. Hem erkek hem kız öğrencilerin katıldığı program ile ilgili açıklamalarda bulunan dernek başkan yardımcısı Usame Telis keyifli vakitler geçirdiklerini belirterek “Dernek çalışmalarımıza bir yenisini daha ilave ettik. Öğrencilerimizi bir taraftan eğitirken bir taraftan da eğlendirmeye çalışıyoruz. Ahlak ve maneviyata sahip gençler yetiştirmek üzere elimizden geleni yapıyoruz. Gençliğimiz yoksa geleceğimiz yoktur bunun farkındayız. Bunun içinde şimdiye kadar çeşitli aktiviteler yaptık. Bugünde buraya at binmeye geldik. Hem erkek hem bayan öğrencilerimiz at binme heyecanı yaşarken çevreyi de gezme imkânı buldular. Oldukça güzel vakit geçiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Diğer bir taraftan ise Ekrem Adıgüzel öncülüğünde kaligrafi sanatı eğitimi gerçekleştirildi. Okul içerisinde eğitim alanında bayanlara özel olarak yapılan programda kaligrafinin önemi ve değerlendirilmesinden bahsedilerek herkese özel eğitim gerçekleştirildi. Eğitimlerle ilgili açıklamalarda bulunan AGD Kayseri başkan yardımcısı Usame Telis, Ekrem Adıgüzel’in öğrencilerle birebir olarak ilgilenildiğini belirterek “Ekrem Hocamıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. Burada gençlerimize güzel bir eğitimde bulundu. Bunu erkek öğrencilerimizde de devam ettireceğiz. Bugün hanım öğrencilerimizin sevincine şahit olduk. Bunu görmek çok keyif veriyor. Öğrencilerin yüzlerindeki ifadeler verilen emeklerin oluşturduğu bizlerdeki yorgunluğunu ortadan kaldırmaya yetiyor.” şeklinde konuştu.

Program Ekrem Adıgüzel’in herkese kaligrafi usulüyle isimleri yazılı birer hediye yapmasının ardından fotoğraf çekimleri ile son buldu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme