80’ler Sanat Kafe’de

Etkinlikler
Sunuculuğunu Sinemalife Dergisi Yayın Editörü Köksal Aras’ın, yapımcılığını ise Ahmet Baha Öztürk’ün yaptığı Samanyolu Haber TV’de yayınlanan ‘Sanat Kafe’ programında bu ...
EMOJİLE

Sunuculuğunu Sinemalife Dergisi Yayın Editörü Köksal Aras’ın, yapımcılığını ise Ahmet Baha Öztürk’ün yaptığı Samanyolu Haber TV’de yayınlanan ‘Sanat Kafe’ programında bu hafta, “İstanbul’un Şehirleri” belgeselinin ekibi ve 80’lerde çocuk olmak kitabının yazarları konuk oluyor.

Sanat Kafe’nin Cumartesi günkü konuğu “İstanbul’un Şehirleri” Belgeselinin yapımcıları Mustafa Şen, İhsan Aktaş ve araştırma dökümantasyon koordanitarü Mehmet Fatih Can konuk oluyor. İstanbul’un kendi bölgesinde değer üreten, medeniyet inşa eden 13 kardeş şehriyle geçmişten günümüze ilişkilerinin, anlatıldığı belgeselde, konuklar belgeselin perde arkası bilgilerini Sanat Kafe seyircileriyle paylaşacak.

Programın Pazar günkü konukları ise, "80’lerde Çocuk Olmak" kitabının yazarları Kadir Aydemir, Yasemin Gürkan, Göksel Bekmezci ve Ferhat Uludere. Yazarlar Sanat Kafe’de 1980 darbesinin çocuklara bıraktığı etkinin yanı sıra, 80’lerdeki Türkiye masaya yatırılıcak.

Samanyolu Haber TV’deki Sanat Kafe programı cumartesi ve pazar günleri Saat: 13.10-13.55 saatleri arasında canlı olarak yayınlanıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme