5. Genç Gelişim Akademisi başlıyor

Etkinlikler
Bahçelievler Belediyesi Meclisi’nin aldığı karar uyarınca 2008 yılında oluşturulan, kurulduğu günden beri pek çok faaliyete imza atan Bahçelievler Gençlik Meclisi, geleneksel hale getirmiş olduğu Genç...
EMOJİLE

Bahçelievler Belediyesi Meclisi’nin aldığı karar uyarınca 2008 yılında oluşturulan, kurulduğu günden beri pek çok faaliyete imza atan Bahçelievler Gençlik Meclisi, geleneksel hale getirmiş olduğu Genç Gelişim Akademisi’nin beşincisini gerçekleştiriyor.

Lise ve üniversite çağındaki gençlerin, ülke ve ilçe yararına sosyal ve kültürel aktiviteler yapabilmelerine olanak sağlamak amacıyla kurulan Bahçelievler Belediyesi Gençlik Meclisi, kitap ve yardım kampanyalarının yanı sıra söyleşiler, paneller, anma toplantıları ve kültürel etkinlikler düzenliyor.

Genç Gelişim Akademisi 5, bu yıl 30 Kasım Cumartesi günü başlayacak. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Prof. Dr. Mehmet Çelik, Prof. Dr. Serap Yazıcı gibi siyaset, sanat, tarih ve medya dünyasından pek çok ismin katılacağı Genç Gelişim Akademisi programı 13 hafta sürecek.

Özellikle gençlere yönelik olan bu program için ücret talep edilmeyecek ve program sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Genç Gelişim Akademisi 5 için son başvuru tarihi 27 Kasım 2013’tür.  Başvuru ve ayrıntılı bilgi için bahcelievlergenclikmeclisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.