40 Yıllık Savaş Muhabiri Anılarını Anlattı

Etkinlikler
1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatı’nı izleyen; 1984 yılından itibaren Genelkurmay ve Savaş Muhabiri olarak görev alan Bedir Seferoğlu hazırladığı internet sitesi savasmuhabiri.net yenilendi. gaz...
EMOJİLE

1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatı’nı izleyen; 1984 yılından itibaren Genelkurmay ve Savaş Muhabiri olarak görev alan Bedir Seferoğlu hazırladığı internet sitesi savasmuhabiri.net yenilendi.

gazeteciler.com’un haberine göre, sitesinde görev yaparken çektiği fotoğraflardan, hazırladığı haberlerin videolarına kadar pek çok görsel malzemeye yer veren Bedir Seferoğlu, siteyi yapma nedenini de şöyle açıklıyor:

"Bu siteyi kendi reklamımı yapmak için açmış değilim. Bu sitenin gerçek sahipleri bu ülkenin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden, etmeye hazır olan TSK’nın ve hepsi birer sessiz kahraman olan ama reklamlarından da hoşlanmayan MiT’in isimsiz kahramanlarıyla, Emniyet teşkilatımızın cefekar polislerimizindir.

Bense 40 yılını Türkiye’nin en önemli olayları içinde onların yaşadıklarına tanıklık yapmış bir gazeteciyim.

Bu nedenle bu site sizi bir zaman tüneli içine alır ve 1970’ten günümüze kadar (özellikle 80’li ve 90’lı yıllar) mücadele etiğimiz bölücü örgütün acımasız hain eylemlerini vicdanlarınıza sunarım."

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme