14. İstanbul Bienali 5 Eylül’de kapılarını açacak

Etkinlikler
Koç Holding açıklamasına göre, Türkiye’deki en büyük çağdaş sanat platformu ve dünyanın en önemli 3 çağdaş sanat etkinliğinden biri olan İstanbul Bienali, 5 Eylül’de kapılarını açmaya...
EMOJİLE

Koç Holding açıklamasına göre, Türkiye’deki en büyük çağdaş sanat platformu ve dünyanın en önemli 3 çağdaş sanat etkinliğinden biri olan İstanbul Bienali, 5 Eylül’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bu yıl “TUZLU SU: Düşünce Biçimleri Üzerine Bir Teori” başlığıyla düzenlenen etkinliğe, Koç Topluluğu Şirketleri’nden Arçelik, Aygaz, Divan, Ford Otosan, Koçtaş, Opet, Tüpraş, Yapı Kredi Yayınları ve Vehbi Koç Vakfı da destek veriyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Bienali, 2007 yılından bu yana Koç Holding sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. Koç Holding, verdiği destekle özellikle gençlerde çağdaş sanat bilincini geliştirmeyi, henüz tanışmamış kişileri çağdaş sanatla buluşturmayı ve çağdaş sanata duyulan ilgiyi canlandırmaya katkıda bulunmayı hedefliyor.

Koç Holding, her bienal döneminde ana sponsorluğun yanı sıra topluluk şirketleri aracılığıyla da pek çok alt projeye destek veriyor. Bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek etkinlikte, Ford Otosan ve Koçtaş özel proje sponsorluğunu üstleniyor. Arçelik, Aygaz, Divan, Opet, Tüpraş, Yapı Kredi Yayınları ve Vehbi Koç Vakfı da İstanbul Bienali’nin daha çok kişiye ulaşması ve daha etkin bir şekilde tanıtılması için destek veriyor.

14. İstanbul Bienali, ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme