Ögretmenim dergisi 24 Kasım özel sayısı

Edebiyat
“Daha dün Annemiiziiin…” Ne güzel günlerdi o günler! Bu cıvıltılarla okullu olmuş, sınıfları doldurmuştuk. Şu anda bulunduğumuz yerden maziye dönüp baktığımızda en mutlu, en keyifli...
EMOJİLE

“Daha dün Annemiiziiin…”

Ne güzel günlerdi o günler! Bu cıvıltılarla okullu olmuş, sınıfları doldurmuştuk. Şu anda bulunduğumuz yerden maziye dönüp baktığımızda en mutlu, en keyifli anlarımızın okul sıralarında olduğumuz döneme ait olduğunu hepimiz gülümseyerek kabullenmiyor muyuz?

Öğretmenlerimize yaptığımız şakalar, onların bizlere öğütleri, arkadaşlarımıza takılmalar, ilk heyecanlar… Hepsi gözlerimizin önünden bir film şeridi gibi akıp geçmiyor mu?
Öğretmenlerimiz! Anne babamızdan sonra hayata hazırlayan bulunduğumuz konuma gelmemize en büyük katkısı olan unsur!

Öğretmenim Dergisi olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile özel bir sayı hazırlıyor. Güne ve sevgili öğretmenlerimize yakışır bir sayı olmasına çaba gösteriyor.

Öğretmenim Dergisi katkı sağlamak isteyenlere söyle sesleniyor…

"Bu sayının daha zenginleşebilmesi için sizin katkılarınızı da bekliyoruz. Sizlerin anılarınızda yaşamakta olan o güzel anlar, unutulmaz öğütler, tuhaf komik olaylar…
Lütfen paylaşın bizimle.
İster yazılı olarak gönderin; vaktiniz programınız elvermiyorsa telefonla yazı ekibimize anlatın, ekibimiz öykü haline getirsin.
Böylece hem anılarınız paylaşılarak kültürümüz zenginleşsin. Hem de yazı olarak tarihte ve gelecekte hep yaşasın.
Tıpkı bizlerle ve bizde sonsuza kadar yaşayacak olan sevgili öğretmenlerimiz gibi!

Öğretmenim Dergisi

İletişim: Yavuz Selim Cad. Ertan Algül Apt. No:11 K.4 Fatih / İSTANBUL

Tel:(0212) 531 02 05 GSM: (0505)8311980-(0533)4595792 Kurumsal:(0555)9613861

E Mail İletişim: ogretmenindergisi@gmail.com