Keşfetmek İçin Birlikte Okuyalım

Edebiyat
Düşün Taşın Derneği, takipçileri ile birlikte yeni dünyaları keşfetmek, farklı insanlar ile tanışmak ve yeni ufuklara yol açmak için 03 Mart Pazar Günü Kahve Diyarı Hisarüstü Cafe’de 91. Kitap O...
EMOJİLE

Düşün Taşın Derneği, takipçileri ile birlikte yeni dünyaları keşfetmek, farklı insanlar ile tanışmak ve yeni ufuklara yol açmak için 03 Mart Pazar Günü Kahve Diyarı Hisarüstü Cafe’de 91. Kitap Okuma Günleri’nde buluşuyor.

91. Kitap Okuma Günleri’nde “Markadaş” kitabının yazarı Sayın Feray Alpay’ı “Onur Konuğu” olarak ağırlayacak.

Uluslararası kurum ve kuruluşlara “iletişim danışmanlığı” hizmeti sunan, “markalaşma, itibar, kriz ve etkinlik yönetimi” konularında uzman Feray Alpay 91. Kitap Okuma Günleri’nde İstanbul’da Düşün Taşın takipçileri ile beraberken aynı anda Üniversite Temsilcileri’de bulundukları illerde de gerçekleştirecek.

03 Mart Pazar günü 91. Kitap Okuma Günleri İstanbul ile aynı anda 21 ilde Düşün Taşın Derneği Üniversite Temsilcileri ile birlikte eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

Sizler de yeni ufuklara yelken açmak, kitap üzerine sohbet etmek isterseniz 91. Kitap Okuma Günleri’ne bekleriz.

91. Kitap Okuma Günleri İstanbul Mekânı:

Tarih: 03 Mart Pazar
Saat: 12:00 – 14:00
Mekan: Kahve Diyarı Cafe
Adres:  Akaygen Sokak, 34470, Rumeli Hisarı, İstanbul, Türkiye
Ulaşım: Zincirlikuyu Metrobüs son durağında inip Levent tarafından çıkış yapıp Rumelihisarüstü’ne giden otobüslerine binerek Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü önünde inip mekâna ulaşabilirsiniz.

Düşün Taşın Derneği Hakkında?

12 Ocak 2010 tarihinde dernekleşen Düşün Taşın; “Sosyal Sorumluluk ve Sosyal Girişimcilik” üzerine projeler gerçekleştiren Türkiye’deki kitap okuma alışkanlığını ve sevgisini arttırmak amacıyla bugüne kadar “300” farklı etkinlik düzenlemiş olan bir “Gençlik Oluşumu”dur.

"Toplu Kitap Okuma Günü" kavramını dünya literatürüne taşımak için gönüllü, genç ve büyük bir kitle ile çalışmalarına devam eden Dernek,  Türkiye’de herkesin haftada bir kitap bitirme hareketini yaygınlaştırmayı kendisine hedef edinmiştir.

İnsanların, okudukları sayesinde; kendilerini, etrafındaki gelişmeleri ve dünyayı keşfetmelerine yardımcı olarak bilgisayar kullanımı ve içerik üretimi konusunda "Fare Toplumundan, Klavye Toplumuna" ülkemizin taşınmasına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bilgi ve İletişim:
Düşün Taşın Derneği, 0212 501 49 87 Cep: 0535 264 94 03  dusuntasin@dusuntasin.org.tr