Her şeyi Tayyip’ten bekleme!

Edebiyat
Cafcaf Mizah Dergisi son sayısının kapağında dindarları uyardı. Muhafazakar Demokrat Ak Parti Hükümetinin bir kısım olumlu uygulamalarının dindarlar için büyük bir tehlike olduğuna dikkat çekti. Siste...
EMOJİLE

Cafcaf Mizah Dergisi son sayısının kapağında dindarları uyardı. Muhafazakar Demokrat Ak Parti Hükümetinin bir kısım olumlu uygulamalarının dindarlar için büyük bir tehlike olduğuna dikkat çekti.

Sisteme alışmak tehlike!

Kapağında en büyük tehlikenin sisteme alışmak olduğunu iddia eden Cafcaf Mizah Dergisi son sayısının kapağı ile kimi dindarlarda görülen sisteme ılıştırılmaya hazır bir Müslümanlık anlayışının doğru olmadığını, İslamın kendi özgül şartları içerisinde yaşanması gerektiğini savunuyor. 
Cafcaf Kasım sayısı kapağı ile halihazırdaki sistemin Müslümanların taleplerini  karşılamaktan çok uzak olduğunu, dindarların inançları ile ilgili kimi küçük olumlu gelişmelere hemen tav olmaması gerektiğini savunmuş. Dergi daha binlerce değişmesi gereken esaslı değişikliklerin dile getirilmedikçe neredeyse artık unutulmaya terk edildiğini, bunların da artık dile getirilmesi gerektiğini kapak karikatürü ile anlatmış. 

www.cafcafdergisi.com
Küplüce Mahallesi, Kervan Sokak, No:1, Çamlıca, Üsküdar, İSTANBUL

Telefon: 0216 474 2373