Ekin Sanat dergisi edebiyat atölyesi başladı…

Edebiyat
Geçen yıl ilk kez yapılan ve artık gelenekselleşen Ekin Sanat dergisi edebiyat atölyesi bu yıl yine, Ankara ve İstanbul olmak üzere, iki yerde yapılacak. Ücretsiz olan İstanbul ayağı 6 Ekim Pazar günü...
EMOJİLE

Geçen yıl ilk kez yapılan ve artık gelenekselleşen Ekin Sanat dergisi edebiyat atölyesi bu yıl yine, Ankara ve İstanbul olmak üzere, iki yerde yapılacak. Ücretsiz olan İstanbul ayağı 6 Ekim Pazar günü, İstanbullu yazınseverlerin yoğun ilgisiyle, Kadıköy Osmanağa Mahallesi Nüzhetefendi Sokak No. 20’deki il temsilciliği binasında çalışmalarına başladı.

Mehmet Özgür Ersan’ın moderatörlüğünde iki haftalık periyotlar halinde Pazar günleri devam edecek olan atölyede bu dönem; klasisizm, romantizm, realizm, natüralizm ve parnasizm gibi edebiyat akımlarının Türk ve dünya sanatı üzerindeki etkileri gibi konular tartışılacak.

Atölye çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler, derginin ekinsanatdergisi.com adlı blog sayfasına bakabilir. İstanbullu edebiyat ve sanatseverlerin bilgisine sunulur.    

Haber: Osman Akyol