19. Geleneksel Suçıktı Şiir Akşamları

Edebiyat
Dursunbey Belediyesi’nce gerçekleştirilen etkinlikler 14 Temmuz’da Ahmet Edip Başaran’ın yöneteceği,Mustafa Akar ve Zeynep Arkan’ın katılımcı olduğu “Şiir Neyi Olur Şairi...
EMOJİLE

Dursunbey Belediyesi’nce gerçekleştirilen etkinlikler 14 Temmuz’da Ahmet Edip Başaran’ın yöneteceği,Mustafa Akar ve Zeynep Arkan’ın katılımcı olduğu “Şiir Neyi Olur Şairin?” başlıklı açık oturumla başlayacak.

Aynı gün yapılacak olan diğer etkinlikte ,Hüseyin Akın’ın yöneteceği “Edebiyat ve Ahlak:Edebiyat Ortamlarında Yozlaşma veya ‘Alan Kirlenmesi’ “ konulu panelin katılımcıları Cemal Şakar,Mustafa Muharrem,Alper Gencer ve Zeki Bulduk.
 

14 Temmuz akşamı gerçekleşecek olan Şiir Akşamı’nda yer alacak olan şairler;İhsan Deniz,Haydar Ergülen,Ercan Yılmaz ,Şakir Kurtulmuş,Zeynep Arkan,Osman Özbahçe,Fatma Çolak,Vural Kaya,Mustafa Akar,Emel Özkan,Mustafa Köneçoğlu,Ali Emre,Sait Yavuz ,Hüseyin Karaca şiirlerini okuyacaklar.
 

19ncu Suçıktı Şiir Akşamları 15 Temmuz’da Ali Sali’nin yöneteceği, “Şair Gözüyle Şiir Şölenlerine Eleştirel Bir Bakış:’Artıları ve Eksileriyle Şiir Etkinlikleri’ “ konulu ve Şaban Abak,Ercan Yılmaz,Mehmet Aycı,Furkan Çalışkan’ın katılımcı olduğu atölye çalışmasıyla sona erecek.