Yağmur Dergisi Hikayecileri Sirkeci’de Buluştu!

Kitap
Türkiye Dergi Fuarı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen programlara, Yağmur Dergisi de hikâyecileriyle destek verdi. Aralarında Şemsettin Yapar, Hüdayi Can, İbrahimTürkhan ve Zekeriya Kan...
EMOJİLE

Türkiye Dergi Fuarı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen programlara, Yağmur Dergisi de hikâyecileriyle destek verdi. Aralarında Şemsettin Yapar, Hüdayi Can, İbrahimTürkhan ve Zekeriya Kantaş gibi günümüz Türk hikâyeciliğinin önde gelen isimlerinin de yer aldığı panel, dinleyiciler tarafından ilgiyle takip edildi. Ana teması "Modern Türk Hikâyeciliği" olan oturumda hikâyeciler eserlerinden yaptıkları seçkileri okurlarla paylaştı. Panelin açılış konuşmasını Şemsettin Yapar yaptı. Hikâyenin, zamanın duyarlılığına eş bir şekilde değiştiğine vurgu yapan Şemsettin Yapar’ın ardından diğer yazarlar da konu hakkındaki fikirlerini ifade etti.
 
Hüdayi Can ve Zekeriya Kantaş’ın ardından söz alan son panelist İbrahim Türkhan’ın konuşmasını bitirmesiyle birlikte yazarlar, yine fuar etkinlikleri için özel olarak hazırlanan Yazar Vagonu’na geçti. Dinleyicilerin birbirinden kuşatıcı sorularıyla genişleyen sohbet halkası, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme