Kitaplar Cebe Girdi

Kitap
Kitapyurdu.com, okuyuculara sadece web sitesinden değil artık iPhone’dan da ulaşabilecek. Kitap endüstrisinin dijital medya ile etkileşimi, birçoklarının tahmin ettiğinden daha hızlı gelişim gös...
EMOJİLE

Kitapyurdu.com, okuyuculara sadece web sitesinden değil artık iPhone’dan da ulaşabilecek.

Kitap endüstrisinin dijital medya ile etkileşimi, birçoklarının tahmin ettiğinden daha hızlı gelişim gösteriyor. Kitapyurdu.com, okuyuculara sadece web sitesinden değil artık iPhone’dan da ulaşabilecek. Kuruluşundan beri misyonunu hiç değiştirmeden “sadece kitap” alanında yoğunlaşan ve her yıl, bir önceki yıla nazaran iki katı artışla büyümeye devam eden Kitapyurdu.com, hazırladığı uygulama ile iPhone kullancılarına da ayrıcalıklı bir hizmet vermeye başladı. Türk Edebiyatı ve Dünya Edebiyatı’nın en seçkin eserlerini İPhone’dan seçebileceğiz.

iPhone için Türkiye’ye özel uygulamaların yavaş yavaş kullanıcılara sunulması ve geliştirilmesi oldukça güzel bir haber. Daha önce de birçok web sitesi ve TV kanalı gibi yayın dünyasının önde gelen isimlerinin iPhone için bir uygulama sunduğu bilgileri yayılırken, kitap sektörünün sanal dünyadaki öncüsü Kitapyurdu;  gelişmiş özellikli tasarımlı uygulamayı iPhone’dan başlattı. iPhone uygulamasını başlattığı daha ilk haftada 10 bin kişi tarafından hemen yüklendi. Hazırlanan uygulama ile iPhone sahipleri; Wifi, 3G ve EDGE üzerinden Kitapyurdu.com ile her an yakın olacak. iPhone uygulamasında yeni çıkan kitaplara, çok satanlara ulaşabileceğiz. Bu uygulama ile istediğiniz kitaplar hakkında bilgi edinebilecek ve dilediğinizde sepetinizde biriktirebileceksiniz. Kitapyurdu iPhone uygulaması tamamen ücretsiz olup; uygulama ‘ itunes.apple.com ’ adresinden rahatlıkla indirilebiliyor.

Teknolojiye verdiği önemi her defasında vurgulayan Kitapyurdu; hazırlanan gelişmiş iPhone uygulaması sayesinde kitapkurtları artık istediği heryerden Kitapyurdu’nun sitesindeki tüm kitap ve kitap bilgisine ulaşacak.  iPhone uygulaması hakkında bilgi veren Kitapyurdu’nun kurucusu ve sahibi Sadi Kizir; mobil sektöründeki hızlı büyümenin dur durak bilmeden devam ettiğini ve kendilerinin de kitap alanında teknolojinin merkezi haline geldiklerini belirterek; “Kendi alanımızda teknolojide ön sıradayız. Türkiye’de, kitap ve teknoloji bir arada kullanıldığı zaman akla her zaman Kitapyurdu.com gelmiştir. Yine sektörümüze hem öncülük etmek adına hem de her zaman ilklerin merkezi olduğumuz için iPhone uygulamasına geçtik.” dedi.

Kitaplar hakkında merak ettiğiniz ne varsa; bir dokunuşla artık cebinizde. iPhone mobil uygulama sayesinde Kitapyurdu.com’un tüm içeriğine ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Kitapyurdu.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme