Kitap Fuarı Diyarbakır Yolcusu

Kitap
Yaklaşık 100 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla bu sene ikinci kez düzenlenecek fuarda geniş bir konu yelpazesi içinde konferans, söyleşi, panel, şiir dinletisi gibi 40 kültür etkinliğin...
EMOJİLE

Yaklaşık 100 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla bu sene ikinci kez düzenlenecek fuarda geniş bir konu yelpazesi içinde konferans, söyleşi, panel, şiir dinletisi gibi 40 kültür etkinliğinde ve imza günlerinde 300 yazar okurlarıyla buluşma imkanı bulacak.

Okur ve Yazar Buluşmaları

Diyarbakır Kitap Fuarı altı gün süresince Murathan Mungan, Ayşe Kulin, Tarık Ziya Ekinci, Oya Baydar, Ece Temelkuran, Mıgırdiç Margosyan, Füruzan, Can Dündar, Ahmet Telli, Melek Ulagay, Haydar Ergülen, Jaklin Çelik, Ahmet Büke, Bejan Matur, Semih Gümüş, Kemal Varol, Arjen Ari, Yavuz Ekinci, Şeyhmus Diken, Behçet Çelik, Muhsine Helimoğlu Yavuz, Hicri İzgören, Lal Laleş ve pek çok değerli yazar, şair ve akademisyeni konuk ediyor.

Girişin ücretsiz olduğu fuar 17-21 Mayıs 2011 tarihleri arasında 10.30-20.30 saatlerinde, kapanış günü olan 22 Mayıs 2011 tarihinde ise 10.30-19.30 saatlerinde ziyaret edilebilir.