Guinness Rekorlar Kitabı’nın Yeni Baskısı

Kitap
Infomag Yayıncılıktan yapılan açıklamada, 2008 yılından bu yana, Türkçe olarak yayımlanan Guinness Rekorlar Kitabı’nın, yeni içeriği ile güncellenmiş baskısının, bugün itibariyle okuyucuların be...
EMOJİLE

Infomag Yayıncılıktan yapılan açıklamada, 2008 yılından bu yana, Türkçe olarak yayımlanan Guinness Rekorlar Kitabı’nın, yeni içeriği ile güncellenmiş baskısının, bugün itibariyle okuyucuların beğenisine sunulduğu belirtildi.

Kitabın 2012 baskısının, bir ilke daha imza atarak içeriğinde bulunan yenilikçi ve teknolojik bir uygulamayla okuyucuların karşısına çıktığı ifade edilen açıklamada, kitapta bulunan ”Zenginleştirilmiş Gerçeklik (Augmented Reality)” özelliği sayesinde kitap sayfalarının, bilgisayar video görüntülerine dönüştüğü kaydedildi.

Açıklamada, bu özelliğin, sadece 2012 baskısına özel olduğu belirtilerek, ”2012 baskısı 30’un üzerinde zenginleştirilmiş gerçeklik ögesiyle donatıldı. İnternete bağlı bir bilgisayarda ilgili web sayfasını açtıktan sonra, kitabın ”Zenginleştirilmiş Gerçeklik” özelliğinin bulunduğu sayfa, bilgisayarın kamerasına doğru tutulduğunda bilgisayar, gösterilen rekoru tanıyor ve ilgili içeriği ekrana getirerek, video ortamında izlenmesi sağlanıyor” denildi.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme