Gezgin Dergisi Kudüs’te

Kitap
Gezgin Dergisi Filistin hakkında seyahatnamelerin zengin dünyasına da bir yolculuk yapılıyor. Mistik bir şehir olan Kudüs’ü ve muhitini Gezgin farkıyla ziyaret etmek istiyorsanız derginin M...
EMOJİLE

Gezgin Dergisi Filistin hakkında seyahatnamelerin zengin dünyasına da bir yolculuk yapılıyor. Mistik bir şehir olan Kudüs’ü ve muhitini Gezgin farkıyla ziyaret etmek istiyorsanız derginin Mayıs sayısını mutlaka okuyun. Derginin diğer konuları arasında Baalbek, Avusturya’daki Türk Oyuğu, Kapuzbaşı Şelalesi bulunuyor. Gezgin dergisi bu sayıdan itibaren röportajlara da yer vermeye başlıyor. İlk konuk ise Yaprak Dökümü dizisinin Ferhunda karakteri Deniz Çakır. Öte yandan Nisan ayı içerisinde dördüncü kez kapılarını açan Fotoğraf Fuarı da Gezgin’in konuları arasında.

Nikon D5100 testi
Her ay olduğu gibi bu ay da Gezgin’de birbirinden yeni ve güncel teknoloji ürünlerini inceleniyor. Nikon’un yeni nesil giriş seviyesi dijital SLR modeli D5100, Mayıs sayısına konuk oluyor. Ayrıca Pentax’ın orta seviye dijital SLR modeli K-5, Olympus’un yeni nesil PEN modeli E-PL2 de incelenen diğer modeller arasında.

Gezgin Fotoğraf Atölyesi kapılarını açıyor
Gezgin dergisi editörlerinin vereceği Temel Fotoğraf Eğitimi kursları kapılarını açıyor. İlki 7 Mayıs’ta İstanbul’da başlayacak olan kurslarda ‘daha iyi fotoğrafın ipuçları’ uygulamalı olarak verilecek. Herkese açık olan kurslar önümüzdeki aylarda da devam edecek.

Gezgin Dergisi seçkin bayi ve özel satış noktalarında.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme