Cinedergi’nin 45. Sayısı Yayında

Kitap
Yeni sayının öne çıkan başlıklar ise, Bu Son Olsun filminin yönetmeni Orçun Benli, Sümela’nın Şifresi: Temel’den Alper Kul, Yangın Var kadrosundan Şerif Sezer, Osman Sonant ile Nesrin Cava...
EMOJİLE

Yeni sayının öne çıkan başlıklar ise, Bu Son Olsun filminin yönetmeni Orçun Benli, Sümela’nın Şifresi: Temel’den Alper Kul, Yangın Var kadrosundan Şerif Sezer, Osman Sonant ile Nesrin Cavadzade ve Nar filminden İrem Altuğ. Cinedergi yazarlarının bu yılın en iyi filmlerini dair seçimleri ve fikirleri de bu sayının konuları arasında.
 
Nevşehir Üniversitesi’nde yapılan Altın Koza Kısa Film Seçkisi ve bir festivalin ilk adımlarına dair izlenim, ayrılık filmleri ve doğanın insana dair psikolojik etkileri bu sayının dosya konuları. Oyuncu Liam Neeson ve Kirsten Dunst bu sayının portre konukları. Sinemanın özünü yakalayan Filmin Özü, Türk sinemasının nabzını tutan Sindrella, oyuncuları rolleriyle yorumlayan Rolleriyle Yaşayanlar, DVD’ye adanmış ayrıntılı bir DVD köşesi,  kült filmlere bakan Sinema KÜLTürü, belgesel sinemaya uzanan Zamanın Ruhu, kısa filme eğilen Uzun Filmin Kısası da dergide yer alan diğer başlıklar. 
 
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme