Bir Kitap Fuarı da Adana’dan

Kitap
TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş., Türkiye Yayıncılar Birliği ve Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş. işbirliğiyle, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Altın Koza’nın katkılarıyla düzenlenecek olan Çukurova 3. Kit...
EMOJİLE

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş., Türkiye Yayıncılar Birliği ve Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş. işbirliğiyle, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Altın Koza’nın katkılarıyla düzenlenecek olan Çukurova 3. Kitap Fuarı, 12-17 Ocak 2010 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde, TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından hazırlanan Çukurova 3. Yurtiçi-Yurtdışı Eğitim Kurumları ve Eğitim Gereçleri Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

Yazarla Okuru Buluşturan Fuar

Çukurova 3. Kitap Fuarı kapsamında panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk etkinlikleri gibi 60 kültür etkinliğinde ve imza günlerinde 300 yazar kitapseverlerle buluşacaktır. Aralarında İpek Ongun, Server Tanilli, Füruzan, Oya Baydar, Muzaffer İzgü, Özcan Karabulut, Hilmi Yavuz, Banu Avar, Yüksel Pazarkaya, Sevgi Özel, Şükrü Erbaş ve pek çok değerli şair, yazar ve bilim insanının bulunduğu konuklar 6 gün süresince okurlarla bir araya gelecektir.

Altınkoza tarafından Adanalı yazarların katılımıyla gerçekleştirilen Altınkoza Edebiyat Festivali ve ilk yıldan itibaren düzenlenen “Çiçeği Burnunda Karikatürcüler Buluşması” ise fuarın öne çıkan diğer etkinlikleri arasındadır.

Kitap Dolu 6 Gün

Geçtiğimiz yıl 196 bin okurun ziyaret ettiği Çukurova Kitap Fuarı ve eş zamanlı düzenlenen Çukurova Eğitim Fuarı, 12-16 Ocak 2010 tarihleri arasında 10.30-20.30, kapanış günü olan 17 Ocak 2009 tarihinde ise 10.30-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Fuarlara giriş ücretsizdir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme