“Bir Hataya İkinci Kez Özür Dileyebilmek”

Kitap
İşte Bülent Akyürek’in o açıklaması: Bildiğiniz gibi kulaktan dolma okuyucu telefon ve mailleriyle kişisel sitemde Çocuklar Duymasın dizisindeki bazı diyalogların kendi kitabım İÇİNİZDEKİ ÖKÜZE ...
EMOJİLE

İşte Bülent Akyürek’in o açıklaması:

Bildiğiniz gibi kulaktan dolma okuyucu telefon ve mailleriyle kişisel sitemde Çocuklar Duymasın dizisindeki bazı diyalogların kendi kitabım İÇİNİZDEKİ ÖKÜZE OHA DEYİN’den kotarıldığını yazmıştım.
Daha sonra diyalogların böyle olmadığını sadece felsefi olarak aynı şeyleri de beraber görebileceğimizi  anlayıp aynı sitede EŞEKLİK ETMİŞİM yazısıyla düzelttim. Yani Çocuklar Duymasın’dan, sevgili Birol Güven’den ve Özellikle Yazı Ekibinden tekrar özür dilerim. Haklarını helal etsinler.

Peki niçin ikinci bir düzeltme yaptım?

Çünkü düşündüm de hata yapıp özür dilemek erdemdir, evet ama, o yazdığım yazıyı 500 kişiye yakın insan okumuş, öyleyse özrümü defalarca dile getirerek  daha fazla insana ulaştırmalıyım.
Sanatla uğraşan, yazı yazan bu güzel insanların, Müfit ağabeyin, Çocuklar Duymasın Ekibi’nin engin gönüllerine sığınarak af diliyor, tekrar helallik istiyorum. Selametle kalsınlar, Allah yollarını ve bahtlarını açık etsin inşallah.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme